دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با خرید اتوماسیون اداری و ارائه خدمات نصب و پیاده سازی آن در فهرست مشتریان برید قرار گرفت.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در 25 تیرماه سال 1364 مطابق با 16 جولای 1985 فعالیت خود را بر بستری از عقاید و باور نیک مردم ومسئولین شهر دامغان آغاز کرد و اکنون پس از گذشت 26 سال از فعالیت خود به درختی استوار تبدیل گشته است که ریشه عمیقی در آموزش عالی کشور دارد .
این دانشگاه اکنون با درجه بسیار بزرگ و با حضور قریب به 6000 نفر دانشجو در رشته های علوم انسانی ، علوم پایه ، کشاورزی وفنی مهندسی با بهره گیری قریب به 136 عضو هیئت علمی که بیش از 55 % آنان دارای مدرک استادیاری و دانشیار بوده ، ضمن دارا بودن مراکز تحقیق رشد و توسعه فناوری بویژه در علوم کشاورزی ( زراعی ، باغی و آبزیان ) ، علوم انسانی ( اولین مرکز تحقیقات و کلینیک حقوقی ایران ) و فنی و مهندسی سهم ویژه ای را در تولید علم دارا می باشد .
این واحد دانشگاهی با دار بودن بیش از 34 رشته گرایش در مقطع تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) سعی نموده است در توسعه علوم روز گام بلندی را بردارد و از این منظر افتخار دارد خود را به عنوان برترین واحد در سطح منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی از حیث تحصیلات تکمیلی مطرح نماید .

esteghrar damghan