• درخواست دمو

  نام(*)
  Invalid Input

  نام خانوادگی(*)
  Invalid Input

  نام سازمان(*)
  Invalid Input

  جایگاه سازمانی
  Invalid Input

  استان(*)
  لطفا استان را انتخاب نمایید

  شهر(*)
  لطفا استان را انتخاب نمایید

  تلفن ثابت(*)
  Invalid Input

  Invalid Input

  تلفن همراه
  Invalid Input

  آدرس ایمیل
  Invalid Input

  Invalid Input

نصب نگارش جدید سازمان الکترونیک برید در شركت ملي مناطق نفت خیز جنوب

مهدی قاسمی، مدیر خدمات پس از فروش برید با اعلام این خبر گفت:به درخواست مناطق نفت خیز جنوب فرایند ارتقای نسخه سازمان الکترونیک برید سازمان از نگارش 2 به 3 از ابتدای ماه جاری به مدت یک هفته با موفقیت انجام گردید.

قاسمی در ادامه گفت:در سازمان مناطق نفت خیز جنوب به دلیل حجم دیتای بالا(4 ترابایت)،بالا بودن تعداد کاربران(8000)،برنامه‌ریزی آموزشی جهت ارائه آموزش‌های لازم به پرسنل و رفع اشکال کاربران در جلسات بازآموزی و وسعت پراکندگی مراکز از جمله چالش هایی بود که مدت اجرای این فرایند را طولانی کرد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، (به‌اختصار: NISOC) بزرگترین شرکت نفت و گاز ایران است، که دفتر مرکزی آن، در شهر اهوازمستقر می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۷۱ در شهرمسجدسلیمان، استان خوزستان تأسیس شد.

شرکت ملي مناطق نفت‌خیز جنوب هم‌اکنون بیش از ۸۵٪ درصد از نفتو ۱۶٪ درصد از گاز ایران را تولید می‌کند؛ به طوری که روزانه بالغ بر ۳میلیون بشکه نفت خام، ۸۰۰میلیون فوت مکعب گاز طبیعیو ۱۵۰ هزار بشکه میعانات گازیاستخراج می‌نماید. این شرکت زیرمجموعه‌ای از شرکت ملی نفت ایرانبشمار می‌آید. شرکت مناطق نفتخیز مسئولیت برنامه‌ریزی تولید و مدیریت بیش از ۷۰ مخزن نفتی و گازیبا مجموع بیش از ۳۳۰میلیارد بشکه نفت درجا و بیش از ۴۲۰تریلیون فوت مکعب گاز درجا را عهده‌دار است.

شرکت دانش بنیان

بیش از ۱۲۰۰ مرکز نصب در سراسر کشور

بیش از صدها هزار کاربر در سطح کشور

۲۰ سال فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات

رتبه یک شورای عالی انفورماتیک