Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
  • ارائه خدمات مشاوره و خدمات آموزشی بانک اطلاعاتی

شرکت برید سامانه نوین با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی به ویژه در زمینه بانک اطلاعاتی اراکل می نماید  این اموزش های در عین حالی که منطبق با استانداردهای آموزشی Oracle University می باشند  متناسب با نیاز مشتریان طراحی شده اند تا ایشان بتوانند پس از طی این دوره های اموزشی ضمن آشنایی کامل با مفاهیم تئوری کار با بانک اطلاعاتی اراکل را به نحوه شایسته فرا گیرند. زمان بندی و سرفصلهای اموزشی بر حسب نیاز مشتریان و سطح دانش ایشان قابل تغییر است.

  • اجرای راهکار های پایداری و امنیت در بانک اطلاعاتی

 يكي از نيازهاي اصلي سازمان‌هاي كه داراي سيستم‌هاي اتوماسيون و يا حتي مكانيزه مي‌باشند، در دسترس بودن هميشگي سيستم و يا به حداقل رساندن زمان قطع بودن سيستم است. شرکت برید با ارائه راهکار های متنوع و پیشرفته اراکل همواره در این جهت حرکت نموده است. پیاده سازی راه کار Active Data Guard و  ASMنمونه از این موارد می باشد.

در حوزه امنیت نیز راه کار های امنیتی بانک اطلاعاتی مانند Encryption  و Secure Backup وغیره ارائه می گردد که مشتریان می توانند بر حسب نیازشان آن را انتخاب و پیاده سازی نمایند.

  • اجرای راهکار های کنترل و نگهداری بانک اطلاعاتی

 با توجه به امکان وقوع خرابي در سطوح سيستم عامل، نرم افزار و يا داده ها به صورت منطقي يا فيزيکي  لازم است  امکاني فراهم گردد که حفظ داده ها در هر شرايطي را با نسخ پشتيبان تضمين شده و صحت عملكرد پايگاه داده همواره تضمین گردد. شرکت برید جهت ایجاد اطمینان خاطر در مشتریان خود با تکیه بر سالها تجربه و تخصص  خود ضمن استاندارد سازی راه کار های موجود اقدام به ارائه آن به صورت سرویس های متنوع می نماید. مشتریان بر حسب نیاز خود میتوانند  با بهره گیری از بهترین نوع سرویس خاطری آسوده داشته باشند.

راه اندازی انواع نسخ پشتیبان بانک های  اطلاعاتی و کنترل و نگهداری آن در بازه های زمانی مورد نظر مشتریان (روزانه یا هفتگی یا بازدید های دوره ای) با روش های مختلف حضوری و غیر حضوری از جمله خدمات شرکت برید در این حوزه می باشد.

  • اجرای راهکار های توزیع بانک های اطلاعاتی

 در بسياري از سازمانها و مراكز بدليل وجود پراكندگي جغرافيايي و عدم وجود بستر ارتباطي پرسرعت بين ساختمان اصلي( ساختماني كه سرور در آن قرار دارد) و ساختمانهاي فرعي عملا كار با سيستم سازمان الكترونيك در ساختمانهاي فرعي به سختي صورت مي گيرد. و هرچه تعداد كاربران در ساختمانهاي مذكور بيشتر باشد كندي ناشي از كمبود پهناي باند بيشتر مشاهده مي گردد. نكته قابل توجه ديگر اين است در اينگونه ارتباط در صورت قطع ارتباط بين ساختمانها عملا امكان كار با سيستم براي كاربران ساختمان هاي فرعي وجود نخواهد داشت.

شرکت برید با ارائه راه کار توزیع سرور پایگاه داده عملا این مشکل را بر طرف نموده است. در راه کار شرکت برید با راه اندازی سرور پایگاه داده در هر مرکز و یکسان سازی اطلاعات آن در لحظه امکان استفاده محلی برای همه کاربران فراهم می شود و مشکل قطعی شبکه و یا سرعت پایین آن به کلی برطف می گردد.